יום חמישי, 20 באוגוסט 2015

טיפול בהצפות

הצפות ביוב אינן נעימות כלל, הן מריחות גרוע, נראות לא משהו, וגם מסכנות את הציבור מבחינה תברואתית. בגלל כל הסיבות שהוזכרו לעיל, יש צורך לבצע טיפולבהצפות באופן דחוף ובהול מיד עם זיהויין. בדיוק מסיבה זו אנו מספקים לכם שירותי ביוב מתקדמים 24 שעות ביממה. אתם מוזמנים להתקשר אלינו מיד עם גילוי ההצפה ולהיות בטוחים שנטפל לכם בבעיה ללא כל עיכוב.

הצפות ביוב והצפות רחוב

הצפות נגרמות בדרך כלל כתוצאה מהצטברות חומרים בדרגת מוצקות גבוהה יחסית לחומרים הקבילים בתוך מערכת ביוב רגילה. סתימות ביוב לא מאפשרות זרימה תקינה של מים וחומרים נוזליים אחרים בתוך מערכת הביוב, ובמקרים חמורים של סתימה מלאה גורמים להצפה. חשוב להבדיל בין שני סוגי הצפות: הצפות ביוב והצפות רחוב. הצפת ביוב היא הצפה קטנה בממדיה, הניתנת לשאיבה פשוטה באמצעות מיכלית ביובית רגילה. הצפת רחוב, לעומת זאת, היא הצפת ביוב שיצאה מכלל שליטה ודורשת ביוב אחר שאינו סתום לפינוי הנוזלים שהוצפו אל הרחוב בגלל כמות הנוזלים הגדולה שהוצפה בשל הסתימה.טיפול בהצפות

כיצד ניתן לבצע טיפול בהצפות?

הצפות ביוב או הצפות רחוב דורשות בדרך כלל טיפול בשני שלבים: השלב הראשון הוא שאיבת הנוזלים שהוצפו. רחוב שהוצף בשפכי ביוב מחייב פינוי מהיר ככל האפשר של שפכים אלו כדי לצמצם את הסיכון התברואתי ואת חוסר הנוחות ואי הנעימות שנגרמים כתוצאה מההצפה. השלב השני של טיפול בהצפות הוא שחרור סתימת הביוב כדי לאפשר זרימה תקינה של שפכי הביוב בתוך המערכת. שחרור סתימת הביוב יכול להתבצע באמצעות לחץ מים או באמצעות שאיבה של מקור הסתימה, ובכך לאפשר פתיחה של מערכת הביוב וזרימה חופשית של השפכים בו.

מהו הסוד המקצועי שלנו?


רבים שואלים אותנו מהו סוד ההצלחה שלנו, איך זה שלקוחות רבים כל כך יוצאים מרוצים מהשירותים שלנו, הרי בסך הכול מדובר בשירותי ביוב ושאיבות. ובכן, הסוד טמון במקצועיות הגדולה של אנשי הצוות שלנו, באדיבות וביחס האישי, בשירות וברצון לעזור. אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי השירות האדיבים שלנו, הם זמינים עבורכם בכל עת שתרצו. התקשרו כבר עכשיו למספר הטלפון 072-3251026 ובררו על שירותי הטיפול בהצפות שאנו מספקים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה